Zdecydujesz
się na skok?

Kliknij i poczuj namiastkę emocji!

Czym jest
DreamJump?

Dream Jump - to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki zastosowanemu układowi rozwieszenia lin do Dream jumpu możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania (do 90% wysokości obiektu z którego oddawany jest skok).

Długi swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych i skoków z różnymi przedmiotami.

Otwarcie Sezonu 2016 Zdecydujesz się na skok?

Gdzie skoczyć?

PROMOTION

Dream Jumping Jump from 250 PLN

See details

Dream Walker

Around the world in 80 jumps

Join the team

Aktualności

Kompilacja Dream Walker

Zapraszamy do obejrzenia filmu będącego kompilacją wszystkich dotychczasowych edycji DREAM WALKER'a.

Dołącz do nas!

​VIDEO #29

Czy jeszcze KTOŚ z was nie widział TEGO filmu? Do poduchy tak żeby sny były o lataniu. Produkcja od Cam-L Studio. Historyczne nagrywki z dni treningowych przed pierwszą edycją Dream Walker - Around the World in 80 jumps . W roli głównej prawie wszyscy Rekordowi - Norwegia Kjerag 2013.

Twoja krew ratuje życie

Dream Jump wspiera akcję „Twoja krew ratuje życie”! ENENEN

Adrenalinę jesteśmy Wam w stanie wytworzyć maksymalną... natomiast Waszej krwi nikt nie zastąpi! Dream Jump przyłącza się do ogólnopolskiego projektu "Twoja krew ratuje życie" oraz dołącza do portali razemdladawcow.pl oraz dawcomwdarze.pl - specjalnie dla Honorowych Dawcór Krwi zrobiliśmy wyjątkową promocję z maksymalnymi zniżkami na skok z dachu Stadion Wrocław.

Partnerzy

project8.pl design // dreamjump 2017 // official