Big Tower

252 m

wysokość

Szczecin Polska

Lokalizacja

Big Tower Szczecin 252m

BIG TOWER - 252 metry!

Najwyższy BUNGEE JUMPING jest w Chinach? Już nIe! Big Tower w Szczecinie to NAJWYŻSZY NA ŚWIECIE obiekt do skoków rope jump. Zapomnij o bungee - teraz królem skoków jest Dream Jump! Oficjalny początek sezonu już w czerwcu 2018r.

Skok ze spadochronem już zaliczony? Bungee w Warszawie i Krakowie odhaczone? Najwyższy czas na Królową wszystkich Wież. Big Tower - stworzona by cieszyć. Adrenalina na najwyższym z możliwych poziomów. Idealny prezent właśnie dla Ciebie. A może prezent dla dziewczyny? Podobno prezent dla chłopaka powinien być z nutką adrenaliny. Na Big Tower usłyszy pełną symfonię wysokich ekstremalnych dźwięków.

To już czwarty obiekt w naszej ekstremalnej stajni. Po raz kolejny zaczarowaliśmy miejską przestrzeń po to by przemienić bezużyteczny straszak upadłej fabryki sztucznego jedwabiu Wiskord w magiczne miejsce w którym odnajdziesz najprawdziwszą adrenalinę, radość i wyzwanie!

Skoki są realizowane w okresie od wiosny do jesieni - w weekendy! ;)

PAKIET PREMIUM jest to limitowana edycja wyjątkowych voucherów prezentowych, które mogą zostać wysłane bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować – wysyłka jest darmowa – na nasz koszt.

Cenimy Twój czas! Wszystkie przesyłki wysyłamy kurierem DPD. Przesyłki z voucherami wysyłamy KURIEREM TYLKO i wyłącznie na terenie Polski. Nie wysyłamy voucherów za granicę.

W skład PAKIETU PREMIUM wchodzą cztery elementy:

1. Dedykowany, imienny voucher na papierze o gramaturze 250 g/m2
2. Broszura informacyjna dołączana do vouchera z najpotrzebniejszymi informacjami dla przyszłego skoczka.
3. Firmowa koperta prezentowa Dream Jump.
4. Darmowa priorytetowa wysyłka kurierem z monitorowanym numerem nadania.

Po opłaceniu skoku prześlij do nas na kontakt@dreamjump.pl:

1. Potwierdzenie przelewu/płatności
2. Imię i nazwisko skoczka (każdy voucher jest imienny)
3. Adres do wysyłki - czyli tam gdzie mamy przesłać kartonikowy voucher - wraz z imieniem i nazwiskiem odbiorcy przesyłki(czasem inny jest odbiorca a inne dane są na voucherze)
4. Nr telefonu odbiorcy przesyłki - usprawni to dostarczenie przesyłki przez kuriera

Zamów:

Suma 0 PLN

Skomponuj swój pakiet:

Suma 0 PLN

project8.pl design // dreamjump 2019 // official