Dream Jump Stadion Śląski 40 metrów

40 m

wysokość

Chorzów Polska

Lokalizacja

Dream Jump Stadion Śląski 40 metrów Chorzów 40m

Stadion Śląski w Chorzowie to nasz najnowszy obiekt i już drugi Stadion w Polsce. Skoki odbywają się z najwyższego punktu stadionu znajdującego się na wysokości 40 metrów. Na koronie Stadionu Śląskiego została wybudowana specjalna platforma do skoków - dostępna dla każdego z Was. Dream Jump na Stadionie Śląskim to zdecydowanie jedna z najbardziej ekstremalnych atrakcji w Chorzowie! Sezon rozpoczynamy na wiosnę :)

 • Zobacz miasto z niecodziennej perspektywy i poczuj się samodzielnym skoczkiem!
 • Jedna osoba może zamówić dowolną ilość skoków - można je podarować też komuś innemu, przyjść razem i wspólnie doznać jednego z najpiękniejszych uczuć na ziemi - swobodnego spadania!
 • Atrakcja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich między 18 a 60 rokiem życia a vouchery są ważne 365 dni od daty zakupu.
 • Górny limit wagowy skoczka to 120 kg - dolnego nie ma :)
 • Dream Jump to niesamowity skok, który powstał z myślą o wydłużeniu momentu swobodnego spadania. Dzięki opatentowanemu układowi lin skok z 40 metrowego Stadionu trwa tyle co z dźwigu bungee z wysokości 90 metrów!
 • Nie wierzysz? Przekonaj się sam!!!

  Skoki na Stadionie Śląskim odbywają się w wybrane weekendy wolne od imprez masowych praktycznie przez sezon wiosenny i letni. W kolejnych latach będziemy wydłużać pracę obiektu o większą liczbę miesięcy.  KUPUJESZ NA PREZENT?
  Wygeneruj pdf z voucherem i wydrukuj sam lub:skorzystaj z dodatkowo płatnej opcji PAKIET PREMIUM - jest to limitowana edycja wyjątkowych voucherów prezentowych, które mogą zostać wysłane bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować – wysyłka jest darmowa i jest na nasz koszt :)

 • Cenimy Twój czas! Wszystkie przesyłki w pakiecie premium wysyłamy kurierem DPD. Przesyłki wysyłamy kurierem TYLKO i wyłącznie na terenie Polski.
  Nie wysyłamy voucherów za granicę.


A tutaj film pokazujący naszą atrakcję:


Serdecznie zapraszamy!

W skład PAKIETU PREMIUM wchodzą cztery elementy:

1. Dedykowany, imienny voucher.
2. Broszura informacyjna dołączana do vouchera z najpotrzebniejszymi informacjami dla przyszłego skoczka.
3. Firmowa koperta prezentowa Dream Jump.
4. Darmowa priorytetowa wysyłka kurierem z monitorowanym numerem nadania paczki.

Po opłaceniu zamówienia prześlij do nas na kontakt@dreamjump.pl:

1. Potwierdzenie przelewu/płatności
2. Imię i nazwisko skoczka (każdy voucher jest imienny)
3. Adres do wysyłki - czyli tam gdzie mamy przesłać kartonikowy voucher - wraz z imieniem i nazwiskiem odbiorcy przesyłki (czasem inny jest odbiorca a inne dane są na voucherze)
4. Nr telefonu odbiorcy przesyłki - usprawni to dostarczenie przesyłki przez kuriera.

Zamów:

Suma 0 PLN

Skomponuj swój pakiet:

Suma 0 PLN

project8.pl design // dreamjump 2024 // official