Skoczysz?
Ready, Set, Go!

Kliknij i poczuj namiastkę emocji!

Czym jest Dream Jump?

Dream Jump – to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki zastosowanemu układowi rozwieszenia lin do Dream Jumpu możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania (do 90% wysokości obiektu

z którego oddawany jest skok). Długi swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych i skoków z różnymi przedmiotami.

Dream Jump 25 lat już z wami!
Dziękujemy za zaufanie!

Kup skok

KONKURS

Napisz o miejscach w których chcesz skoczyć i zgarnij nagrodę.

Zobacz szczegóły

Dream Walker

W 80 skoków dookoła świata

Dołącz do ekipy

Aktualności

Skoki nocne w styczniu 2024!

13 grudnia we Wrocławiu odbędzie się limitowana edycja nocnych skoków Dream Jump i Swing Jump. Można już zamawiać vouchery przez naszą stronę :)

https://dreamjump.pl/pl/jumps

DREAM JUMP już 25lat !!!

Ćwierćwiecze już za nami, tyle przeskakane.

Oczywiście nie zapomnijmy o DREAMWALKER.PL


Skoki w Chorzowie jeszcze w tym roku!

11 grudnia Dream Jump zrobi event skoków właśnie w Chorzowie! Możesz skoczyć z Kotła Czarownic jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu!

Edycja jest limitowana - tego dnia planujemy udostępnić obiekt dla 20 osób, które wykonają skok w ciągu dnia i 10 osób po zmroku.

Skoki możesz zamówić już na naszej stronie

Mamy nowy obiekt - Stadion Śląski w Chorzowie!

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę o współpracy ze Stadionem Śląskim w Chorzowie. W przyszłym roku rozpoczynamy sezon skoków Dream Jump z najwyższego punku tego stadionu - z górnego ringu, który znajduje się na wysokości 40 metrów. Skoki w przedsprzedaży w cenie 119 zł kupisz na stronie: https://dreamjump.pl/pl/jumps/chorzow.html
Koniecznie dodaj nasz nowy, dedykowany profil na facebooku - Dream Jump - Stadion Śląski - do obserwowanych aby być na bieżąco co się dzieje na najnowszym obiekcie ;)

Skoki nocne na Żylecie z 80 metrów!

W ostatnią sobotę maja organizujemy nocne skoki z najwyższego budynku w Sosnowcu - Żylety (80 metrów wysokości). Jest to limitowana edycja dla 20 pierwszych osób, które zakupią skok. Link do zakupu: https://dreamjump.pl/pl/jumps/zyleta-skok-noca2.html

Partnerzy

project8.pl design // dreamjump 2024 // official