Aktualności

Skoki nocne w styczniu 2024!

13 grudnia we Wrocławiu odbędzie się limitowana edycja nocnych skoków Dream Jump i Swing Jump. Można już zamawiać vouchery przez naszą stronę :)

https://dreamjump.pl/pl/jumps

DREAM JUMP już 25lat !!!

Ćwierćwiecze już za nami, tyle przeskakane.

Oczywiście nie zapomnijmy o DREAMWALKER.PL


Skoki w Chorzowie jeszcze w tym roku!

11 grudnia Dream Jump zrobi event skoków właśnie w Chorzowie! Możesz skoczyć z Kotła Czarownic jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu!

Edycja jest limitowana - tego dnia planujemy udostępnić obiekt dla 20 osób, które wykonają skok w ciągu dnia i 10 osób po zmroku.

Skoki możesz zamówić już na naszej stronie

Mamy nowy obiekt - Stadion Śląski w Chorzowie!

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę o współpracy ze Stadionem Śląskim w Chorzowie. W przyszłym roku rozpoczynamy sezon skoków Dream Jump z najwyższego punku tego stadionu - z górnego ringu, który znajduje się na wysokości 40 metrów. Skoki w przedsprzedaży w cenie 119 zł kupisz na stronie: https://dreamjump.pl/pl/jumps/chorzow.html
Koniecznie dodaj nasz nowy, dedykowany profil na facebooku - Dream Jump - Stadion Śląski - do obserwowanych aby być na bieżąco co się dzieje na najnowszym obiekcie ;)

Skoki nocne na Żylecie z 80 metrów!

W ostatnią sobotę maja organizujemy nocne skoki z najwyższego budynku w Sosnowcu - Żylety (80 metrów wysokości). Jest to limitowana edycja dla 20 pierwszych osób, które zakupią skok. Link do zakupu: https://dreamjump.pl/pl/jumps/zyleta-skok-noca2.html

Idealny zestaw na prezent - Pakiet VIP

Idealny zestaw na prezent - Pakiet VIP
- czyli coś dla ciała i ducha :)
Do dowolnej atrakcji na Stadionie możesz dobrać teraz PAKIET VIP, czyli zestaw praktycznych gadżetów dla naszego fana!

W skład Pakietu VIP wchodzi 5 rzeczy:
- kubek Dream Jump & Dream Walker a z drugiej strony z napisem "Możesz mi skoczyć!"
- zielony planer A5 na rok 2021 z wygrawerowanym logo
- na zimowe dni komin Dream Jump & Dream Walker
- smyczka Dream Jump & Dream Walker
- Pakiet Premium - czyli wysyłka tego wszystkiego razem z kartonikowym voucherem na daną atrakcję na wskazany adres
Uwaga! Mamy tylko 20 takich zestawów i w tym roku więcej nie będzie! Liczy się kolejność zamówień. Pakiet VIP jest sprzedawany jako dodatek do jednej z naszych atrakcji(tyrolka, skoki, wahadło lub pakiet adrenalina).
Podaruj komuś mega prezent!

Pakiet Adrenalina na Stadion Wrocław już dostępny!

Pakiet ADRENALINA powstał z myślą o oszczędzaniu i zarazem promowaniu wszystkich atrakcji Dream Jump na Stadionie we Wrocławiu. Teraz dzięki zakupie wszystkich trzech naszych atrakcji w jednym miejscu i w jednym momencie - masz możliwość doznania tak różnych emocji, które zaskoczą Cię wysokością, przyspieszeniem i widokiem. A jeśli chciałbyś uszczęśliwić wiele osób za jednym razem - promocja jest właśnie idealna dla Ciebie - wszystkie zakupione atrakcje w ramach danego pakietu możesz rozdzielić na dowolną ilość osób! Dzięki temu albo oszczędzasz, albo obdarowujesz, albo mega intensywnie przeżywasz to co zamówiłeś :) Przeczytaj co wchodzi w skład poszczególnych pakietów i sam wybierz co będzie dla Ciebie najlepsze:

https://dreamjump.pl/pl/jumps/wroclaw-pakiet-adrenalina.html

Zimowe Warsztaty Swobodnego Lotu 2020 już dostępne!

Szczegółowe info na stronie: https://dreamjump.pl/pl/page/warsztaty-swobodnego-lotu.html

Chcesz zostać skoczkiem Dream Jump? Miejsce: Stadion Wrocław, 25 skoków w 3 dni i trzy dostępne kursy, koszt całkowity to 660 zł - liczba miejsc ograniczona!

Nowa atrakcja na Stadionie we Wrocławiu - mega wahadło!

Nowa atrakcja na Stadionie we Wrocławiu - Wahadło spod samego dachu z wysokości 37m o długości około 60 metrów! W przedsprzedaży już od 2 grudnia - dostępna przez cały rok już od 8 lutego!

Najbliższy termin Warsztatów Swobodnego Lotu we Wrocławiu to 11/12/13 października 2019 roku!

Szczegółowe info na stronie: https://dreamjump.pl/pl/page/warsztaty-swobodnego-lotu.html

Chcesz zostać skoczkiem Dream Jump? Miejsce: Stadion Wrocław, 25 skoków w 3 dni, koszt całkowity to 690 zł - liczba miejsc ograniczona!

BIG TOWER 252m - SZCZECIN - najwyższy obiekt do skoków na Świecie

Czy wiesz gdzie jest najwyższy na Świecie obiekt do skoków?

Już NIE w Chinach - Macau Tower 233m Bungee Jumping.

Od 12-12-2017 w Polsce w Szczecinie - Big Tower 252m - Dream Jump

Jeżeli jeszcze nie wiesz jak wyglądają skoki rope jump w technice Dream Jump i chciałbyś sobie to porównać z Bungee Jumping, zobacz film.

Nie wiesz co kupić na ekstremalny prezent, (wybór jest trudny Dream 252m czy Bungee 90m) obejrzyj zdecyduj?

Nowy REKORD ŚWIATA 424,8m FREE FALL

Mamy rekoooooord !!! 424,8 m free fall. Total fall 571 m!!!

Podczas X edycji Dream Walker - Around the World in 80 jumps, skoczek Carlos Torija Muñoz w bardzo trudnym technicznie locie napisał a raczej wylatał nowy rozdział w historii sportów ekstremalnych - pierwszy w historii skoków linowych Proximity Flying.

Zobacz film na YouTube - Kliknij tu.

Co to jest Dream Jump i Dream Walker

Marzysz o prawdziwych emocjach? O adrenalinie dla wybranych? Obejrzyj ten film (na YouTube).

A może chciałbyś robić to co jeden z najlepszych skoczków świata?(Miles Daisher) Z nami to jest możliwe! - dołącz do DREAM WALKER.

Kompilacja wszystkich Dream Walker`ów.

Jeżeli adrenalina na Stadion Wrocław i Dream Tower to dla Ciebie za mało, nie zwlekaj dołącz do Dream Walker.


Zobacz film na YouTube - Kliknij tu.

Dołącz do nas!

Marzysz o ciekawej pracy pełnej wyzwań, adrenaliny i podróży? Lepiej nie mogłeś trafić! W związku z rozwojem naszej firmy szukamy: pełnych pasji i niebanalnych osób, które wzmocnią nasz team. Zarówno na naszych stałych obiektach jak i przy projekcie Dream Walker. Kogo dokładnie szukamy? Tego dowiesz się po wysłaniu CV na: kontakt(małpa)dreamjump.pl

Nasi Heroes - Rafał Maślak i Maciej Szałkiewicz

Film który opowiada o dwóch Polakach, którzy jako jedni z 6 amatorów skoczyli z najwyższego mieszkalnego budynku świata - Princess Tower w Dubaju (414m).

To była 6 edycja projektu Dream Walker, podczas której ekipa Dream Jump zamontowała rekordowy i jedyny na skalę światową układ linowy składający się z:
1. System Dream Jump 414m
2. System Rope Jump 414m
3. Dwie tyrolki 850m (Zip Line)

Pamiętajcie, że KAŻDY może dołączyć do następnych edycji Dream Walker ! Masz cojones? Daj znak!


Zobacz film na YouTube - Kliknij tu.

Dream Tower 222m - Dream Jump oczami Cam-L

Czy jeszcze KTOŚ z was nie widział TEGO filmu? Do poduchy tak żeby sny były o lataniu. Produkcja od Cam-L Studio. Historyczne nagrywki z dni treningowych przed pierwszą edycją Dream Walker - Around the World in 80 jumps. W roli głównej prawie wszyscy Rekordowi - Norwegia Kjerag 2013.


Zobacz na naszym kanale na YouTube.

Twoja krew ratuje życie

Dream Jump wspiera akcję „Twoja krew ratuje życie”!

Adrenalinę jesteśmy Wam w stanie wytworzyć maksymalną... natomiast Waszej krwi nikt nie zastąpi! Dream Jump przyłącza się do ogólnopolskiego projektu "Twoja krew ratuje życie" oraz dołącza do portali razemdladawcow.pl oraz dawcomwdarze.pl - specjalnie dla Honorowych Dawcór Krwi zrobiliśmy wyjątkową promocję z maksymalnymi zniżkami na skok z dachu Stadion Wrocław.

project8.pl design // dreamjump 2024 // official