Big Tower

252 m

wysokość

Szczecin Polska

Lokalizacja

Big Tower Szczecin 252m

BIG TOWER - 252 metry!

Najwyższy na Świecie obiekt do skoków!!!

Najwyższy BUNGEE JUMPING jest w Chinach. LECZ Big Tower w Szczecinie góruje nad nim - NAJWYŻSZY NA ŚWIECIE obiekt do skoków Dream Jump (rope jump) ma aż 252m i 9 sek free fall (to AŻ 2 RAZY DŁUŻEJ NIŻ NA NAJWYŻSZYM BUNGY NA ŚWIECIE !!!!) . Zapomnij o bungee - teraz królem skoków jest Dream Jump!

Skok ze spadochronem już zaliczony? Bungee w Warszawie i Krakowie odhaczone? Najwyższy czas na Królową wszystkich Wież - Big Tower - stworzona by cieszyć. Adrenalina na najwyższym z możliwych poziomów. Idealny prezent właśnie dla Ciebie. A może prezent dla dziewczyny? Podobno prezent dla chłopaka powinien być z nutką adrenaliny. Na Big Tower usłyszy pełną symfonię wysokich ekstremalnych dźwięków!

Jeden z pięciu obiektów w naszej ekstremalnej stajni. Po raz kolejny zaczarowaliśmy miejską przestrzeń po to by przemienić bezużyteczny straszak upadłej fabryki sztucznego jedwabiu Wiskord w magiczne miejsce,
w którym odnajdziesz najprawdziwszą adrenalinę, radość i wyzwanie!

Skoki są realizowane w okresie od wiosny do jesieni - w okresie wakacyjnym od piątku do niedzieli, w pozostałe miesiące tylko i wyłącznie w weekendy.

Zamów:

Suma 0 PLN

Skomponuj swój pakiet:

Suma 0 PLN

project8.pl design // dreamjump 2022 // official