Wahadło Stadion Wrocław

37 m

wysokość

Wrocław - Wahadło Polska

Lokalizacja

Wahadło Stadion Wrocław Wrocław - Wahadło 37m

Swing Jump - czyli skok wahadłowy. Jest to nasza trzecia ekstremalna atrakcja na Stadionie we Wrocławiu związana z linami :) Od pozostałych atrakcji wyróżnia ją to, że ze skoku mogą w tym samym czasie skorzystać nawet dwie osoby - to pierwsze takie tandemowe skoki na linach w Polsce! Od teraz możecie wspólnie przeżywać te ekstremalne emocje - trzymając się za ręce i drąc się wniebogłosy ;-) Skok wahadłowy cechuje się ogromnym przyspieszeniem już od pierwszej chwili wyczepienia z układu, ale emocje dawkowane są od początku, gdzie skoczkowie podciągani są, aż pod sam dach stadionu.. kiedy po chwili niepewności, zadumy i błogiej ciszy, bez odliczania.. zostają nagle wyczepieni z układu, spadając z niesamowitym przyspieszeniem i po chwili szybują tuż nad krzesłami trybun!

Dlaczego warto spróbować?

  • jedyna atrakcja Dream Jump dostępna w tandemie!
  • aby skorzystać z atrakcji nie trzeba wchodzić ani na dach ani po żadnej drabinie :)
  • nie ma odliczania.. niepewność pozostaje do samego końca;
  • tu instruktor nie wypycha :)
  • maksymalna waga skoczka to aż 130 kilo!
  • mniejsze przeciążenie dla kręgosłupa niż przy standardowych skokach
  • jesteśmy uzależnieni tylko od imprez masowych odbywających się na terenie Stadionu Wrocław!

Skoki na Stadionie Wrocław odbywają się w weekendy wolne od imprez masowych od wiosny do jesieni - bardzo sporadycznie wykonujemy skoki na jesień i tym bardziej w zimie :) Obiekt Wrocław jest obiektem SEZONOWYM - nie skaczemy cały rok. Proszę wziąć to pod uwagę przesyłając nam voucher na ostatnią chwilę - proszę wziąć pod uwagę, że voucher będzie wymagał wtedy odpłatnego przedłużenia jego ważności na kolejny sezon.
Każdy zakupiony skok jest ważny rok od daty wykonywania przelewu.

Zobacz prawdziwe emocje naszej atrakcji!:


A tutaj film promujący naszą atrakcję:

Dla kogo jest przeznaczona ta atrakcja?

  • każdy skoczek musi mieć ukończony 18 rok życia
  • nie ma minimalnej wagi oraz wymaganego wzrostu!
  • maksymalna waga skoczka na wahadle to 130 kg lub 200 kg łącznie w tandemie
Warunki korzystania z wahadłowego skoku w tandemie:

Cena skoku tandemowego obejmuje jeden zjazd wahadła, do którego podpięte są dwie osoby o nieprzekraczającej wspólnie wadze 200kg.
Jeśli wspólna waga skoczków przekroczy 200kg to:
- tylko jedna z tych osób będzie mogła wykonać skok wahadłowy, a różnica w cenie nie będzie zwracana;
- można wykonać też dwa zjazdy pojedyncze natomiast koniecznym jest pokrycie różnicy zniżki udzielonej przy skoku wahadłowym (2x119=238-199=39 zł).
Kupując skok wahadłowy w tandemie przypisze Ci się do konta tylko jeden skok, na który robisz jedną rezerwację na jeden termin.
Dwie osoby, które zakupiły dwa pojedyncze skoki wahadłowe(np. w różnych terminach czy różnych promocjach) - mogą skorzystać ze wspólnego skoku wahadłowego.
Przy skoku wahadłowym cena nagrania jest taka sama jak przy skoku pojedynczym. Materiał możemy zgrać lub wysłać dwóm osobom w jednej cenie.


Ze względu na to, że atrakcja odbywa się na terenie zamkniętym - każda osoba towarzysząca chcąca kibicować, towarzyszyć i wspierać skoczka czy skoczków tandemowych, przebywając na terenie wewnętrznym Stadionu Wrocław musi wykupić bilet wstępu w kwocie 5 zł i podpisać regulamin dla osób towarzyszących. W cenie biletu wstępu na Stadion można wykonywać relacje foto-video ale tylko w wyznaczonych przez obsługę miejscach.

KUPUJESZ NA PREZENT?


Wygeneruj pdf z voucherem i wydrukuj sam lub: skorzystaj z opcji PAKIET PREMIUM - jest to limitowana edycja wyjątkowych voucherów prezentowych, które mogą zostać wysłane bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować – wysyłka jest darmowa i jest na nasz koszt :)


Cenimy Twój czas! Wszystkie przesyłki w pakiecie premium wysyłamy kurierem DPD. Przesyłki wysyłamy kurierem TYLKO i wyłącznie na terenie Polski.
Nie wysyłamy voucherów za granicę.

W skład PAKIETU PREMIUM wchodzą cztery elementy:

1. Dedykowany, imienny voucher.
2. Broszura informacyjna dołączana do vouchera z najpotrzebniejszymi informacjami dla przyszłego skoczka.
3. Firmowa koperta prezentowa Dream Jump.
4. Darmowa priorytetowa wysyłka kurierem z monitorowanym numerem nadania paczki.

Po opłaceniu zamówienia prześlij do nas na kontakt@dreamjump.pl:

1. Potwierdzenie przelewu/płatności
2. Imię i nazwisko skoczka (każdy voucher jest imienny)
3. Adres do wysyłki - czyli tam gdzie mamy przesłać kartonikowy voucher - wraz z imieniem i nazwiskiem odbiorcy przesyłki(czasem inny jest odbiorca a inne dane są na voucherze)
4. Nr telefonu odbiorcy przesyłki - usprawni to dostarczenie przesyłki przez kuriera.

Zamów:

Suma 0 PLN

Skomponuj swój pakiet:

Suma 0 PLN

project8.pl design // dreamjump 2024 // official